Masrafım Ne Kadar Olur?

 

Work And Travel Ne Kadar Masraf Yaparım

 
 


Full Placement Ödeme Seçeneği: Program maliyeti öğrencinin isteğine göre 2-3-4 eşit taksite bölünür ve ilk taksit, ön kayıt ücreti olarak alınır. Öğrenci vize sürecine kadar program ücretini tamamlamalıdır.
 

Self Placement Ödeme Seçeneği: Self olarak programa katılacak öğrenciler de kayıt ücretiyle birlikte işlemlerine başlar, vize görüşmesine girene kadar program ücretini tamamlamış olması gerekmektedir.

 

Program Ücretine Dahil Olmayan Masraflar

 

Uçak Bileti: Gidiş-dönüş ortalama 900-1000$ arasında olmakla birlikte, bu ücret gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebilir.

Vize Ücreti: 160$ olan bu ücret Amerikan konsolosluğu adına Akbank şubelerine veya telefonla kredi kartı bilgisi verilerek yatırılabilir.

SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System ) Ücreti: 35$.

Pasaport Ücreti: Şirketimiz tarafından verilen dilekçe ile pasaport için başvurduğunuz takdirde 1 yıllık pasaport harcından muaf olursunuz. Sadece başvurduğunuz yıl için geçerli defter ücreti ödenir. 2013 yılı için geçerli olan defter ücreti 72,00 TL’dir.

ABD’de Bulunduğunuz Zaman İçinde Konaklama Ücretleriniz: Seçtiğiniz bölgeye göre değişiklik gösterir.

 
 

Sosyal'de Paylaş

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum ekle